top of page
sailnfly_bükreş_yurtdışı_tur_setur_selan

“Gezgin bir yere varmak için değil, keşfetmek için seyahat eder.”

Otobüslü Yurt Dışı Turlar

selanik_halkidiki_sailnfly_tur_yurtdışı_
3
Gün

İstanbul Kalkışlı Doğu Avrupa Turları

sailnfly_bükreş_yurtdışı_tur_setur_selan
2
Gün

29 Ekim 2021 'den İtibaren Kalkışlı

kavala_sailnfly_turizm_setur_yurtdışı_se
4
Gün

17 Temmuz 2021 'den İtibaren Kalkışlı

fırsat_büyük_balkanlar_turu_setur_sailnf
Gün

04 Haziran 2021 'den İtibaren Kalkışlı

fırsat_büyük_balkanlar_turu_setur_sailnf
Gün

18 Haziran 2021 'den İtibaren Kalkışlı

Otobüslü Yurt Dışı Turlar

Otobüs ile gidebileceğiniz ve en güzel noktaları ziyaret edebileceğiniz hatta her durduğunuz durakta pek çok yeni nokta keşfedebileceğiniz seçim yapmış olacaksınız. Otobüs turları genellikle 1 gece boyunca süren seyahatinizin sonucu ulaştığınız ve ardından tur süresi boyunca otobüs ile seyahat ettiğiniz en güzel seçimlerin size sunulduğu tur fırsatlarıdır.

Yurtdışı Otobüslü Turları

Yurtdışı tur seçenekleri arasında Otobüslü Turlar da bulunmaktadır. Eğlenmek ve keyifle sizin için planlanmış olan bir tura katılmak için Sail'n Fly Turizm'den seçim yapabilirsiniz. Yunanistan Otobüslü Turları arasından seçimlerinizi yaptığınız zaman en yakın komşularınızdan olan güzel ülkeyi keyifle gezebilirsiniz.


Vizesiz Otobüslü Turlar en çok rağbet görenlerdir. Hem daha uygun fiyata hem de daha keyifli tur planı yapmak için en doğru seçimlerden olabilir. Fiyatları keyifle değerlendirmek ve en güzel olanları yakalamak için siz de kendinize uygun bir otobüslü tur tercih edebilirsiniz.

 

Makedonya Otobüslü Turları kolay ulaşılabilirlik açısından ve en lüks otobüsler ile seyahat edildiği için Sail'n Fly Turizm'de seçimlerinizi beklemektedir. İtalya Otobüslü Turları da aynı şekilde. Bu güzel ülkenin en güzel taraflarını otobüs ile direkt olarak gezmek ve farklı duraklar arasında rahat rahat mola vermek için en doğru seçim olacaktır.

Balkan Otobüslü Turları ile ne kadar keyifli olabilir diye soruyorsanız, şöyle açıklayalım; sizin için planlanmış olan en uygun fiyatlı tur seçenekleri arasındadır. Balkanların o güzel havasını solumak ve bir zamanlar Osmanlı’nın hüküm sürdüğü topraklarda dilediğiniz gibi keyifli bir tur planlamak isterseniz Balkan Otobüslü Turları tam da size göre.

Ancak otobüs turları değil de yolculuğun daha kısa süreceği turları tercih etmek isterseniz kendiniz için İlkbahar turları ya da Sonbahar turlarını değerlendirebilirsiniz.

Vizesiz Otobüslü Turlar

En popüler destinasyonlardan birisi olan vizesiz turlar, vize ile uğraşmadan farklı ülkeleri keşfetmenize olanak sağlar. Vize istemeyen komşu ülkeleri, zahmetsiz ve ekonomik yollarla keşfetmek isteyen gezginler için düzenlenen yurt dışı turlarımızı inceleyebilirsiniz. Avrupa bölgesinde vizesiz otobüs turumuz bulunmaktadır. Gürcistan otobüslü turunu tercih ederseniz Karadeniz Turlarımızı da inceleyebilir hem Karadeniz’i hem Batum’u aynı turla keşfedebilirsiniz. Müzelerinden, sanat galerilerine; eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğü gece hayatından, binlerce seçenek sunan alışveriş merkezlerine kadar farklı ülkelerin şehirlerini gezeceğiniz vizesiz otobüslü turlar, yeni yerler keşfedeceğiniz bir sonraki tatil planınız olsun; eşsiz bir tat alacağınız bu rotaya Sail'n Fly Turizm ile sahip olmak için harekete geçin! Covid-19 döneminde alınan önlemler ve hijyen koşulları tamamen sağlanmış otobüslerle yapacağınız gezilerde güler yüzlü personel ve sürücülerle güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz.

bottom of page