top of page
amalfi_sahilleri_kurban_bayrami_2021_tat

Kurban Bayramı Tatili 2021

2021 Kurban Bayramında Nereye Gidilir? - Bayram Tatili Gezilecek Yerler

2021’deki resmi tatil günlerinin çoğu hafta içine denk geliyor. Dolayısıyla yıllık iznini bölerek kullanmak ve tatillerle birleştirmek isteyenler için oldukça uygun bir durum söz konusu. 2021 yılı içerisinde, aralarda kullanılacak izinlerle uzun tatiller yapmak mümkün.

2021’de Kurban Bayramı arifesi 19 Temmuz Pazartesi gününe denk geliyor. Bayramın 4. ve son günü ise 23 Temmuz Cuma. Planını önceden yapar ve bu arayı iyi organize edersen muhteşem bir tatil yapabilirsin.

2021 Kurban Bayramı Ne Zaman?

bayramda_maldivler_2021_tatil_setur.jpg

Kurban bayramı tarihi 20 Temmuz 2021 Salı günü olarak takvimlerde işaretleniyor. 19 Temmuz pazartesi ise arife günü. Pazartesi günü arife olması nedeniyle yarım gün izin alarak tatil günlerinizi uzatabilirsiniz. 20 Temmuz Salı günü Kurban Bayramının 1. günü, 4 gün sürecek olan dini bayramın son günü ise 23 Temmuz Cuma olarak belirleniyor. Yarım gün izin alarak 9 gün boyunca tatil yapabilir, Kurban Bayramı tatilini koronavirüs önlemi alan oteller arasından seçim yaparak güvenli şekilde sevdikleriniz ve ailenizle geçirebilirsiniz.

2021 Kurban Bayramı Tatilinde Tekne Kiralama? –  Covid19 Önlemleri Alınan Tekne Turları

Yorucu bir dönemin ardından bayram tatili yaklaştığında "Bayram tatilinde nereye gitsek?" sorusu çoğumuzun aklını meşgul eden bir soru. Bayram tatillerini bir dinlenme fırsatına çevirmek isteyen misafirlerimiz aileleri ile birlikte Kaş, Kalkan, Bodrum, Marmaris, Göcek ve Fethiye gibi doğal güzellikleri ziyaretçilerine cömertçe sunan bölgelerde tekne kiralayarak konforlu bir tatili tercih edebilir. Kurban Bayramı tatilini koronavirüs önlemi alan tekneler arasından seçim yaparak güvenli şekilde sevdikleriniz ve ailenizle geçirebilirsiniz.

Özellikle koronavirüs salgını döneminde öne çıkan tatilde tekne kiralama seçeneği, 2021 bayram tatilleri döneminde de siz ve sevdiklerinize güvenli tekne tatilinin kapısını sonuna kadar açıyor. Türkiye'nin popüler tatil bölgelerinde bulunan kiralık lüks motor yatlar, gulet yatlar, katamaran tekne seçenekleri ile siz de bayram tatilinde huzurlu ve yenileyici bir tatilini tadını çıkarabilirsiniz. Bayram tatilinde tekne kiralamak için sayfamızın üst kısmında bulunan iletişim butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kurban_bayramı_tekne_turu_2021_setur_tat

Kurban Bayramı Yurtdışı Turları – Covid19 Önlemleri Alınan Yurtdışı Turlar

Koronavirüs tedbirleri alınarak gerçekleştirilen Kurban Bayramı yurt dışı turları Maldivler genellikle en çok tercih edilenler arasındadır. Kurban bayramı turları Avrupa  ya da Kurban bayramı turları Amerika  gibi seçenekleriniz de bulunmaktadır. Dünyanın neresine gitmek isterseniz, size bu fırsatların sunulacağı en uygun fiyatlı seçenekleri hemen değerlendirmelisiniz.

Sail’n Fly Turizm Kurban bayramı turları kategorisini siz de en eğlenceli fırsatları yakalamak için hemen yapmalı ve birden fazla kredi kartı ile avantajlı ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Yılın en keyifli zamanlarında sevdikleriniz ile eğlenceli ve güvenli tatil planlamak için Koronavirüs tedbirleri alınarak gerçekleştirilen Kurban bayramı turlarını dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Sail’n Fly Turizm Koronavirüs tedbirleri alınarak gerçekleştirilen Kurban bayramı turları arasından seçiminizi hemen yapmak için bizimle iletişime geçin.

bayram_2021_tatil_setur.jpg
bottom of page