top of page
pexels-photo-1483053.jpg

“Ayaklar, kalbin gittiği yere gider…”

KİŞİYE ÖZEL YURT DIŞI TURLAR

Sailnfly_turizm_miami_orlando_kişiye öze
7
Gün

8 Mayıs 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_Turizm_ki%C5%9Fiye_%C3%B6zel_ma
7
Gün

21 Kasım 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_turizm_bat%C4%B1_amerikan_turu_
8
Gün

07 Mayıs 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_Turizm_ki%C5%9Fiye_%C3%B6zel_ma
7
Gün

08 Mayıs 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_Turizm_ki%C5%9Fiye_%C3%B6zel_Lo
8
Gün

08 Mayıs 2021' den İtibaren Kalkışlı

Siz Hayallerinizi Söyleyin Biz Gerçeğe Dönüştürelim

Dünyanın eşsiz coğrafyalarında, farklı kültürlerle, farklı insanlarla tanışmanın büyüsüne kapılmak ister misiniz? Sail’n Fly Turizm Kişiye Özel Turlar, size sadece bir seyahat deneyimi sunmuyor. Sizi, yolculuğunuzun başından sonuna ayrıcalıklı hissettirecek tüm detayları düşünüyor ve sizin için planlıyor. Dünyanın en gizemli destinasyonlarında macera turları, en renkli karnaval rotalarında eğlencenin en unutulmazı, müzik ve sanat başkentlerinde en keyifli etkinlikler, gittiğiniz şehrin en güzel restoranında bir yemek ya da bölgenin en iyi tiyatrosuna bir bilet... Sail’n Fly Turizm Kişiye Özel Turları seyahatin çok ötesinde ve size özel kılan özelliklerden sadece birkaçı...

Tamamen sizi yansıtan, her anında kendinizi bulacağınız, kaliteli bir tatilin anahtarını sunan Sail’n Fly Turizm Kişiye Özel Turlar programlarında tüm detaylar sizin zevkiniz ve beklentileriniz doğrultusunda şekilleniyor. Seyahatiniz öncesinde; belirtilen bütçeye uygun otel seçenekleri, ulaşım alternatifleri, restoran önerileri, vize işlemleri, rehberlik hizmetleri, turlar ve aktiviteler en ince ayrıntısına kadar planlanıyor.

Siz de gelin, hayallerinizdeki seyahat deneyimini daha fazla ertelemeyin, hayatın odağına kendinizi yerleştirin ve Sail’n Fly Turizm Kişiye Özel Turlarıyla dünyayı keşfedin.

Kişiye Özel Tur Temaları

Balayı: Unutulmaz bir balayı için ne gerekir? Siz hayallerinizi sıralayın Sail’n Fly Turizm unutulmaz bir balayı turu için tüm beklentilerinizden oluşan eşsiz bir balayı tatili tasarlasın! Balayı tatiliniz, Sail’n Fly Turizm ile bir rüyaya dönüşecek!

Spor: Sporu bir yaşam biçimi haline getirenler Sail’n Fly Turizm ile çok mutlu! Spor tatilinin en gözde adresleri, Sail’n Fly Turizm ile tüm beklentilerinize cevap veren eşsiz aktivitelerle bezeniyor, size sadece hayal etmek ve spor tatilinin keyfini sürmek kalıyor!

 

Gurme: Tatilini bir lezzet serüveni haline getiren gurmeler: Dünyanın dört bir köşesindeki en özgün mutfakları, en leziz deneyimlerini, Sail’n Fly Turizm’in Gurme Turları keşfetmeye hazır mısınız? Gelin, hayallerinizdeki gurme tatilini bizimle paylaşın, sizin için bu hayali gerçekleştirelim!

 

Kültür: Onlarca farklı destinasyon, yüzlerce farklı kültür… Kültür turizmine gönül verdiyseniz, dolu dolu bir kültür turu için Sail’n Fly Turizm en doğru adres! Dünya kültür miraslarıyla bezeli tatil rotaları çizip yepyeni kültürler keşfetmek için Sail’n Fly Turizm seyahat danışmanlarıyla mutlaka tanışın!

Aile: “En mutlu tatil sevdiklerimle bir arada olduğum tatildir!” diyorsanız, ailenizin her ferdini mutlu edecek dolu dolu bir tatil hayal ediyorsanız, Sail'n Fly Turizm ile bu hayalinizin gerçeğe döneceğini duymaktan mutlu olacaksınız. En keyifli aile turları, Sail’n Fly Turizm’de sizi bekliyor.

 

Macera: Tatil dinlenmek değil, keşfetmek içindir! Macerayı yaşam biçimi olarak benimseyen, macera dolu rotalarla dolu bir tatil yaşamak isteyenler, Sail’n Fly Turizm’in heyacan dolu macera turlarıyla adrenalini iliklerinde hissediyor. Gelin, en uçuk hayallerinizin Sail’n Fly Turizm ile nasıl gerçeğe döndüğüne tanıklık edin.

 

SPA: Tatilde yenilenmek, tazelenmek, sağlık ve huzur bulmak istiyorsanız, hem ruhunuza, hem bedeninize, hem de hayallerinize hitap eden bir spa tatiline ihtiyacınız var demektir. Peki, böyle “özel” bir spa turunu nasıl planlayacaksınız? Tabii ki Sail’n Fly Turizm ile! İhtiyaç duyduğunuz tatile giden yol, Sail’n Fly Turizm’den geçiyor.

 

Deniz: Deniz, kum, güneş… Sail’n Fly Turizm ‘in sizin için tasarladığı özel deniz turları ile klasikleşen üçlü, sıra dışı bir kurguyla beğeninize sunuluyor! Deniz tatilinin en seçkin destinasyonları, Sail’n Fly Turizm ayrıcalığıyla sizlerle!

bottom of page