top of page
sailnfly_setur_yurtdışı_tur_paris_fransa

“Seyahat insanın dünyasını genişletir.”

YURT DIŞI TURLAR

sailnfly_setur_yurtdışı_tur_belgrad_sofi
.

İstanbul Kalkışlı Doğu Avrupa Turları

sailnfly_setur_yurtdışı_tur_thailand_ukr
.

Vizesiz Gidilen Ülkeleri Keşfedin

sailnfly_setur_yurtdışı_tur_belgrad_sofi
.

Kendinizi Özel Hissedin

sailnfly_setur_yurtdışı_tur_belgrad_sofi
.

Fırsatlar Kaçmadı, Bir Sonraki  Turu Yakalayın

Yurt Dışı Turlar

Sizin için hazırlanmış ve keyfini çıkarabileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz hatta en güzel hatırları biriktirebileceğiniz eşsiz bir tatil planı yapmak isterseniz seçimlerinizi hemen yurt dışı turlar arasından yapmalısınız.

İlkbahar, yaz, sonbahar ya da kış. Siz ne zaman isterseniz çıkabileceğiniz birbirinden eşsiz turların yer aldığı en keyifli seçimleri hemen yapabilmek için bir karar vermeniz gerekir. Peki, nasıl bir tur seçmelisiniz? Nereye? Ne zaman? En çok görmek istediğiniz ülke hangisi?

 

Gelin beraber seçelim...

Vizesiz Yurtdışı Turları

Vizesiz yurtdışı turlar genellikle en çok tercih edilenlerden oluyor. Gidip görmek istediğiniz yeri en uygun fiyata ve zahmetsiz şekilde gezmek, vize stresi yaşamadan plan yapmak isterseniz vizesiz tur kategorisinden en uygun olan tur seçeneklerini yakalayabilirsiniz. Dilerseniz uzun zamanlı turlar yani 7 gece 8 günlük, dilerseniz de 3 gece 4 günlük kısa turları tercih edebilirsiniz.

 

Tamamen sizin seçiminize kalmış!

 

Eğlenmek, yeni keşifler yapmak, her gideceğiniz ülkede yeni bir tarihe şahitlik etmek hatta bizzat tarih kokan sokaklarda ve mekânlarda gezmek isterseniz seçiminizi hemen yapmalısınız. Vizesiz turlar kapsamında gezip görebileceğiniz pek çok ülke ve şehir bulunmaktadır. Bangkok, Pattaya, Belgrad, Beyrut, Kuala Lumpur, Singapur, Phuket, Hong Kong, Lviv, Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Fas, Güney Afrika gibi en farklı noktaları tercih edebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemeyen ülkeler tam listesini görmek için tıklayınız.

Yurt Dışı Balayı Turları

Hayal ettiğiniz tur romantik ve tam da balayına uygun bir tur ise balayı turları kategorisinden en uygun olanları şimdi incelemeye başlayabilirsiniz. Yurtdışı balayı turları arasından birini seçmek ve sevdiğinizle en keyifli tatili yurtdışında balayı için planlamak isterseniz; Barcelona, Marsilya, Nice, Dubai, Roma, Bangkok ya da Pattaya turlarını tercih edebilirsiniz. En romantik anları dilediğiniz gibi yaşamak, en eğlenceli seçimleri hemen yapabilirsiniz. Balayı ayrıcalıkları tabii ki yurtdışı tur seçeneklerinde de sizi bekliyor olacaktır.

Yurt Dışı Tatil Turları

Gözlerinizi kapatın ve hayal etmeye başlayın! Ilık bir esinti ile burnunuza gelen deniz kokusu, tropik meyvelerin lezzeti ve tabi ki en doğal manzara seçenekleri ile eşsiz bir yerdesiniz! Burası belki Bali, Bangkok, Pattaya, Phuket ya da Uzak Doğu’da kusursuz güzelliği ile sizi bekleyen farklı bir ülke! Genellikle 6 gece 7 gün süren ve çok uzaklarda sizi bekleyen en büyüleyici adalardan birinde bulabilirsiniz kendinizi! Bu neden Maldivler olmasın? Yurtdışı tatil turları kapsamında hayalinizdeki tura kolaylıkla kavuşmak için fırsatları yakalamalı ve kendiniz için en uygun olan turu satın almalısınız.

Yurt Dışına Turlarla Gitmenin Avantajları

İlk olarak en önemli avantajlardan bir tanesi turun uzman ekipler tarafından düzenlenmesi. Turlar yeni bir şehre gittiğinizde o şehirde ne yapılır, gezilecek ve görülecek yerler neler, nerede ne yenir, o şehrin nesi meşhur gibi tüm detayları önden araştırıp size hepsini bir paket halinde sunuyor. İkinci nokta ise ulaşım, turlar anlaşmalı ulaşım araçları ile hareket ettiği için daha uygun hale geliyor. Ulaşım turla sağlandığı için siz de rahatça yiyecek ve içeceklerinize odaklanabiliyorsunuz. Ulaşım ile ilgili bir problem çıktığında tur çalışanları sorunu çözerken siz keyfinize bakıyorsunuz. Üçüncü avantaj ise size rehberin eşlik etmesi. Normalde zor öğrenebileceğiniz bilgileri yanınızdaki rehberden saniyeler içinde öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca yabancı diliniz olamasa bile gerekli bilgileri rahatlıkla edinebiliyorsunuz. Dördüncü olarak gerçekten tek başınıza alamayacağınız fiyatları tur aracılığı ile alabiliyorsunuz. Konaklamadan, ulaşıma, tur eşliğinde restoranlarda yediğiniz yemeklere kadar her şey daha uyguna geliyor.

bottom of page