top of page
sailnfly_setur_yurtdışı_yurtiçi_tur_mavi

Kiralık Yat Tatiliyle

Unutulmaz Deneyimler Yaşayın

Rendezvous Yachts İle Tekne Kiralama

Daha önce hiç mavi yolculuk turuna çıktınız mı?

Mavi Yolculuk turu, sizin ve sevdiklerinizin unutulmaz anlar yaşayıp ömür boyu aklınızda kalacak anılar biriktirmeniz için en ideal tatil seçeneklerinden biridir. Üstelik mavi yolculuk turuna katılmak eskisi kadar zor değil. Şoförlü araç kiralamak kadar kolay. Özel tekne kiralayıp denizin masmavi sularında huzuru hissetmeniz için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Rendezvous Yachts ortak kuruluşu olan Sail'n Fly Turizm sizler için yurt içi - yurt dışı otel, uçak bileti, gemi turları, vize hizmeti çözümlerinin yanı sıra özel tekne kiralama hizmeti sunmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun, Rendezvous Yachts sizlere özel yat kiralama hizmetini tecrübeli kaptanlar ve deneyimli seyahat danışmanlarıyla sunmaktadır.

Türkiye'de Bodrum, Göcek, Marmaris, Fethiye, Antalya gibi Güney Ege, Akdeniz sahilleri ve İstanbul; Yunanistan'da On İki Adalar, Kiklad Adaları, Saronik Adaları ve İyon Denizi; Hırvatistan'da Kuzey ve Güney Dalmaçya Sahilleri; Fransa'da Monte Carlo, Fransız Rivierası ve Corsica Adası; İtalya'da Amalfi Sahilleri ve Sardinya Adası; İspanya, Karayipler, Kuzey Amerika, Avustralya, Güneydoğu Asya gibi daha birçok destinasyonda Rendezvous Yachts ayrıcalığıyla özel tekne turlarına çıkabilirsiniz. 

Özel tekne turlarında kaptan, baş aşçı ve diğer hizmet personelleri tatilinizi 5 yıldızlı otel tadında yaşamanız için sizlere en iyi VIP hizmeti sunar.

 

Covid-19 salgını sebebiyle kalabalık ortamlardan uzak durmak istiyorsanız ve tatilinizi sadece ailenizle ve sevdiklerinizle denizin masmavi sularında kiraladığınız özel teknede geçirmek isterseniz bizimle iletişime geçin,  Size en uygun özel kiralık yat tatilini sunalım. 

Rendezvous Yachts ile bazı kiralık yat destinasyonlarını aşağıda sizler için listeledik. 

bottom of page