top of page

YEDİGÖLLER' DE BİR GECE

Genel Bilgiler
Tur Broşürü

1.Gün :  Abant, Yedigöller, Kamp Gecesi

Sabah saat 05:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket ediyoruz. İlk olarak Abant girişinde sabah kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Abant Milli Parkı’nda serbest zaman veriyoruz. Daha sonra öğle yemeği almak üzere Abant Milli Park çıkışına hareket ediyorruz. Öğle yemeğimizin ardından çadırlarımızı kurmak üzere Yedi Göller’e hareket ediyoruz. Kamp alanına ulaşıyor ve çadırlarımızı kuruyoruz. 

Tam gün Yedi Göller Milli Parkı içerisinde serbest olarak zaman geçiyoruz. Öğleden sonra 17:00’da çadırlamırız toplayarak İstanbul’a hareket ediyoruz.

2.Gün : Kamp Sabahı, Yedigöller Milli Parkı

Tarih

12.06.2021

13.06.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

1.350,00 TRY

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.350,00 TRY

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Abant Sabah Kahvaltısı

Profesyonel Turist Rehberliği Hizmeti

Lüks Araçlar ile Ulaşım

Paket Tur Zorunlu Sigorta Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle Yemekleri

Tüm Kamp Ekipmanları

Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar

Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Turumuz 4 - 14  katılımcı sayısı aralığında butik olarak gerçekleştirilmektedir. Uçak ulaşımı hariç olarak gerçekleştirdiğimiz bu turumuza ülkemizin her noktasından uçuş saatleri denk gelecek şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Her tarihte uçuş detaylarında ufak değişiklikler olabilmektedir. Ulaşım aracımızın türü katılımcı sayısına göre belirlenmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Acente öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 21 gün öncesinden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmemektedir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Gezi süresi 1 gece 2 gündür. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 - 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında acente sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Turlarımızda koltuk oturma planlaması rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Tur programlarımız, 6502 no’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır. Güncel sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

bottom of page