top of page
sailnfly_turizm_tatil_setur_istanbul_gal

“Ayaklar, kalbin gittiği yere gider…”

YURT İÇİ TURLAR

Sailnfly_Turizm_Fenerbahçe_Kapadokya_Kül
3
Gün

2 Nisan 2021' den İtibaren Her Cuma Kalkışlı

Sailnfly_Turizm.GAP_Turu_Kürlür_turları
8
Gün

18 Nisan 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_Turizm_Doğu_Karadeniz_Turu_Kült
7
Gün

29 Mayıs 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_,Turizm_Butik_Mardin_Turu_kültü
3
Gün

29 Mayıs 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_turizm_Butik_Van_Doğubayazıt_tu
3
Gün

13 Mayıs 2021' den İtibaren Kalkışlı

sailnfly_turizm_Uçaklı_GAP_Turu_kültür_t
5
Gün

12 Mayıs 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_Turizm_Antakya_Gaziantep_Lezzet
3
Gün

23 Nisan 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_Turizm_Butik_Kars_Erzurum_Turu_
3
Gün

Yeni Tarihler Yakında

Sailnfly_turizm_göbeklitepe_nemrut_turu_
3
Gün

23 Nisan 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_turizm_Levon_Bağış_ile_Güney_Tr
3
Gün

28 Mayıs 2021 Kalkışlı

sailnfly_turizm_bocaada_lezzet_turu_kült
4
Gün

2 Eylül 2021 Kalkışlı

Sailnfly_Turizm_Kastamonuda_bir_gece_Kül
2
Gün

12 Haziran 2021 Kalkışlı

sailnfly_turizm_yedigöllerde_bir_gece_kü
2
Gün

12 Haziran 2021 Kalkışlı

Sailnfly_turizm_fenerbahçe_extreme_likya
2
Gün

12 Haziran 2021 Kalkışlı

Sailnfly_turizm_eztreme_pamfilya_turu.jp
2
Gün

12 Haziran 2021 Kalkışlı

Yurt İçi Turlar - Kültür Turları

Kültür turları, dünyanın dört bir yanındaki turistlerin Türkiye'ye büyük ilgi duymasının başlıca nedenleri arasında yer alıyor. Dünya mimarisinde iz bırakmış tarihî yapılar, yüzlerce yıl boyunca hüküm süren medeniyetlerin ölümsüz eserleri, tarih severlerin odak noktası olmayı başarıyor. UNESCO koruma listelerine girmeyi başarmış doğa harikaları ve birbirinden güzel eserleri sergileyen müzeleriyle tam bir kültür turizmi cenneti olan Türkiye, her geçen gün daha fazla ziyaretçiyi ağırlamayı başarıyor.

Sail’n Fly Turizm; doğudan batıya, kuzeyden güneye tam bir kültür coğrafyası olan bu toprakların sırrını keşfetmek isteyen gezginler için son derece büyük avantajlar sağlıyor. Yurt içi gezi turları sayesinde Anadolu'nun saklı cennetlerini yakından görme fırsatı tanıyan Sail’n Fly Truizm, günübirlik kültür turları, 2 günlük yurt içi turlar, hafta sonu kültür turları, haftalık kültür turları gibi son derece cazip seçenekleriyle seyahat severleri heyecanlandırıyor. 

Haftasonu Kültür Turları

Yurt içi kültür turları arasında hem hafta sonu seyahat şansı veren hem de hafta içi günlere özel düzenlenen tur çeşitleri bulunuyor. Geniş bir süre ve yüksek bütçe ayırma zahmetine gerek bırakmayan bu turlar, ziyaretçilere büyük avantaj sağlıyor. Ayrıca, seyahat severlerin kısa sürede pek çok kültürel destinasyonu ziyaret edebilmesine olanak tanıyor. Ziyaret edilen yerde bir gece kalınması sebebiyle zengin bir deneyime dönüşen kısa süreli turlar, otobüs ya da uçakla ulaşım gibi seçenekler de sunuyor.

Haftasonu kültür turları, Türkiye'nin doğal güzelliklerini ve kültürel zenginliklerini yakından görmek isteyenlere eşsiz bir tatil ambiyansı sunuyor. Uzman rehberler eşliğinde gerçekleşen  yurt içi turlar, kısa sürede çok sayıda etkinliğin sığdırılabildiği özel programları sayesinde tatil severleri memnun etmeyi başarıyor. Ayrıca, doğa fotoğrafları çekmek, sevdikleriyle özel günlerini kutlamak, ailece kısa ama etkili tatiller yapmak için bulunmaz fırsatlar sunuyor.

Günübirlik Kültür Turları

Çalışanlar, gününü keşfetmeye ayıranlar, gezginler, gezmeye bayılanlar, ekonomik tatil isteyenler için günübirlik turlar ideal bir moladır. Günübirlik Turlar ile Şile, Abant, Maşukiye, Polonezköy, Cumalıkızık, Sapanca, Edirne, Yedigöller gibi birbirinden güzel yerlere gidebilir, bir günü dolu dolu geçirebilirsiniz. Kışa denk gelen dönemlerde ise Kartepe turları ya da Uludağ turları ile günübirlik kayak ve kış keyfi yapabilirsiniz. Doğa ile iç içe olabileceğiniz, hayatın stresinden kurtulabileceğiniz kısa bir mola için kültür gezileri size nefes almak için bir fırsat sunacaktır.

Günübirlik kültür turları, koca bir tatili tek güne sığdırmayı başararak ziyaretçilerin vakit tasarrufu yapmasına yardımcı oluyor. Bulunulan şehrin yakınlarındaki önemli destinasyonlara gerçekleştirilen bu turlar, sizlere, stresten uzaklaşarak Türkiye'nin doğal ve tarihî güzelliklerini keşfetme şansı veriyor. İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere pek çok noktadan kalkışla gerçekleşen günübirlik turlar, tatil severlere unutulmaz anılar kazandırıyor.

Türkiye'nin dört bir yanında birbirinden değerli doğal güzellikler ve tarihe damga vurmuş ören yerlerinin bulunması, günübirlik turların önemini daha da artırıyor. Türkiye'nin neresinden yola çıkarsanız çıkın, aynı gün içinde gidip dönebileceğiniz mesafede bir doğa cennetine ya da kültür mabedine rastlayabilirsiniz. Siz de doğal güzellik konseptli ya da tarih temalı kültür turlarını tercih edebilir; hemen yakınlarınızdaki az bilinen saklı güzellikleri keşfedebilirsiniz. Sail’n Fly Turizm’in sunduğu günübirlik tur seçenekleri ile antik medeniyetlerin gizlerini açığa çıkarabilirsiniz. 

Kültür Turları Fiyatları

Yurt içi kültür turları birden çok benzersiz noktayı gezi rotası içerisine alıyor ve Türkiye'nin özel duraklarını keşfetmeye davet ediyor. Gidilen bölgeye ve tur kapsamına göre kapsamı genişleyen kültür turu, farklı medeniyetleri tanımanıza ve yaşadığınız yeri daha iyi anlamanıza olanak sağlıyor. Siz ister GAP Turları ile Anadolu'nun kadim kentlerini keşfedin, ister Ege'nin saklı köylerine doğru yolculuk yapın ya da Akdeniz'in kral mezarlarının izini sürün. 7 bölgede birbirinden farklı gezi durakları ile hayalini kurduğunuz keşif gezisini yapmakta özgürsünüz.

 

Kültür turlarının fiyatları tüm bu seçeneklere bağlı olup belli başlı kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Sömestr ve yılbaşı gibi özel dönemlerde yoğunluk yaşayan kültür turları hafta sonları ve günübirlik seçenekleri ile de oldukça talep görmektedir. Günübirlik ya da konaklamalı olarak tercih edebileceğiniz kültür turlarının fiyatları seçilen gün sayısına göre de değişmektedir. İndirimli, kampanya dönemleri ile uygun fiyatlara sahip kültür turları Sail'n Fly Turizm’in size özel avantajlı fırsatlarıyla oldukça uygun fiyatlara yapılabilmektedir.

Kurban Bayramı Kültür Turları

Bu sene 11 Ağustos 2021 - 14 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kurban Bayramı, yazın en güzel dönemine denk gelmesi nedeniyle mükemmel bir tatil fırsatı anlamına da geliyor. Siz de bu eşsiz fırsatı değerlendirmek; yazın en güzel günlerini görkemli sahillerde ve kaliteli otellerde geçirmek isterseniz erken rezervasyon yapabilirsiniz. Kurban Bayramı Tatil fırsatlarından faydalanabilir ve bu çok özel dönemi hem kendiniz hem de aileniz için muhteşem bir ödüle dönüştürebilirsiniz. 

bottom of page