top of page
Geminin dümeni

Hayattan kaçmak için değil, hayatı kaçırmamak için yola çık.

GEMİ TURLARI 

oceania-nautica-1-205926%20(2)_edited.jp
13
Gün

14 Ağustos 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_turizm_msc_poesia_edited.jpg
12
Gün

1 Kasım 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_turizm_msc_poesia_edited.jpg
7
Gün

25 Kasım 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_turizm_msc_grandiosa_edited.jpg
8
Gün

29 Ocak 2022' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_turizm_msc_splendida2_edited.jp
12
Gün

15 Ekim 2021' den İtibaren Kalkışlı

oceania-nautica-1-205926%20(2)_edited.jp
11
Gün

4 Ağustos 2021' den İtibaren Kalkışlı

Sailnfly_turizm_msc_splendida2_edited.jp
12
Gün

17 Kasım 2021' den İtibaren Kalkışlı

Gemi Turları - Cruising

Uzun gemi yolculuklarıyla hem yurt içi hem de yurt dışı turlara katılabilir; hiç görmediğiniz ülkeleri, şehirleri ve adaları gezebilirsiniz.​

Her sabah fraklı bir limanda güne başlamak, deniz aşırı yollarda hayal ettiğiniz turu planlamak ve en uygun zamanı seçmek için tercihlerinizi hemen yapmalısınız. Yılın en güzel zamanlarında sizi bekleyen yurtdışı gemi turları arasında Baltıklar, Norveç, Kuzey Avrupa, Karayipler, Ege ve Adriyatik, Amerika, Akdeniz ve Yunan Adaları turları bulunmaktadır.

 

Gemi turlarının keyfi her zaman farklıdır çünkü 5 yıldızlı otelden bile daha lüks olan, kusursuz hizmetin sunulduğu gerçektir. Bir de tek bir yere bağlı kalmadan ülkeleri gezmek ve bu keyfi yaşamak ayrıcalıktır! Siz de hayal ettiğiniz yurtdışı tur için seçimlerinizi hemen Sail’n Fly Turizm’den yapabilirsiniz.

Gemi Turları Fiyatları

Gemi turu fiyatları, yurt içinden vizeli ve vizesiz  gemi turları olarak düzenlenen turun hizmet kapsamına bağlı oluyor. Ziyaret edilecek rotaların uzaklığına ve kapsamına bağlı olarak fiyat alan turlar gemide ve otellerde konaklama süresi, ikramlar, rehberlik servisleri, liman ve havaalanı vergileri gibi harcamalara bağlı olarak değişiyor. Özellikle yurt dışı seyahatlerinde uzun konaklama süresi ile dinlenmeye ve farklı kültürleri tanımaya fırsat veren turları inceleyebilir, cruise gemi turları dâhilinde sunulan hizmetleri öğrenebilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı Gemi Turları

Yurt içinden düzenlenen gemi turları genellikle İstanbul limanından hareket ediyor ve İstanbul çıkışlı gemi turları gidilecek rotaya göre değişiyor. İstanbul Akdeniz turları; Cenova, Roma, Marsilya gibi limanları gezerek bölgenin ünlü şehirlerini ziyaret etmeyi sağlıyor. Ayrıca Akdeniz üzerinden İspanya gemi turları ile Akdeniz kültürünü yaşatan farklı ülkeleri görme olanağı veriyor. Moskova üzerinde düzenlenen seferler ise masalsı bir tatil yapmanızı sağlarken çevre gezileri ve şehir turları ile tatilinize renk ve hareket katmanız mümkün oluyor.

En Çok Tercih Edilen Gemi Turları

Bu noktada sizlerin de yoğun ilgisini gördüğü bölgeleri rotamıza dahil edip, gemi turları düzenliyoruz. Norveç Fiyortları, Karayipler, Yunan Adaları, Ege Adriyatik, Baştan Başa Akdeniz, Büyük Akdeniz, Kuzey Avrupa gibi kategorize edip sizlerle buluşturduğumuz gemi turları son yıllarda en çok tercih edilen tur programlarındandır.

Avrupa ve eğlence tutku için ise bir diğer seçenek Büyük Avrupa gemi turları. Bütün dünyada gece hayatının başkenti olarak kabul edilen Amsterdam, katedralleri, meydanları, heykelleri ve barlarıyla ünlü Brugge, Normandiye Çıkartması’na ev sahipliği yapan La Havre, yüzyıllardır sanatın beşiği Londra, uygun fiyatlı Avrupa turları içinde yer alıyor.

Uzakdoğu gemi turları, hem iç huzuru arayanlar hem de kesintisiz eğlenceyi sevenler için bir diğer opsiyon. Birçok yırtıcı canlıyı gözlerinizle görebileceğiniz, Dünya ticaretinin önemli kalelerinden Singapur; doğal kayalıkları ve mükemmel bir sahile sahip Ko Samui, ünlü Alcazar Show’a ev sahipliği gece hayatının yapıtaşlarından Pattaya Uzakdoğu’nun tadını çıkarabileceğiniz onlarca duraktan yalnız birkaçı. Ayrıca müzik ve dansın bitmek bilmediği Bangkok da bu duraklar arasında yer alıyor. Gemi Hong Kong’a da uğramayı unutmuyor.

Huzur ve doğa ile iç içe bir tatil için Transatlantik turlarını da tercih edebilirsiniz. İtalya’nın başkenti, moda ve sanatın hüküm sürdüğü Roma, ünlü Aşk Çeşmesi, binlerce yıllık geçmişiyle Roma Tiyatrosunun yer aldığı Messina, bir rüya adası ve köklü tarihi ile Girit, belki de güzergahın en çok merak edilen seyir noktası Süveyş Kanalı ve Maldivler Transatlantik gemi turları ile ziyaret edebileceğiniz önemli noktalar arasında bulunuyor.

Onlarca yıldır tatil cenneti sayılan Bahamalara da uygun fiyatlı gemi turları ile gitmek mümkün. Bu tur sırasında, dünya jet sosyetesinin konaklamayı tercih ettiği Miami, film ve dizilere konu olan Palm Beach de güzergah dahilindeki duraklar arasında. Gece hayatının ve soluksuz eğlencenin merkezi Miami, deniziyle su kayağı meraklarının da ilgisini epey çekiyor.

Bütün bu turların yanı sıra Savona, Capri, Salerno, Catania gibi tatil merkezlerini güzergahı içinde bulunduran Batı Akdeniz gemi turlarını satın alabilir, uçsuz bucaksız Akdeniz’in keyfini çıkarabilirsiniz.

bottom of page