top of page

6* OCEANIA NAUTICA İLE BÜYÜK AKDENİZ 

Genel Bilgiler
Tur Broşürü
 

1. Gün : Monte Carlo, Fransa

Hareket: 18:00

2. Gün : Olbia/Porto Cervo (Sardunya), İtalya

Varış: 09:00 Hareket: 17:00

3. Gün : Amalfi/Positano, İtalya

Varış: 08:00 Hareket: 18:00

4. Gün : Taormina/Sicilya, İtalya

Varış: 08:00 Hareket: 18:00

5.Gün : Valletta, Malta

Varış: 08:00 Hareket: 23:00

6. Gün

Denizde

7. Gün : Zakintos, Yunanistan

Varış: 07:00 Hareket: 17:00

8. Gün : Tiran, Arnavutluk

Varış: 08:00 Hareket: 18:00

9. Gün : Dubrovnik, Hırvatistan

Varış: 07:00 Hareket: 16:00

10. Gün : Koper, Slovenya

Varış: 11:00 Hareket: 20:00

11. Gün : Venedik, İtalya

Varış: 08:00 

Concierge Level Veranda (A1)

Tarih

04.08.2021

14.08.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

3.689,00 EUR

Concierge Level Veranda (A2)

Tarih

04.08.2021

14.08.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

3.599,00 EUR

Owner's Suit (OS)

Tarih

04.08.2021

14.08.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

4.589,00 EUR

Penthouse Suit (PH1)

Tarih

04.08.2021

14.08.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

4.589,00 EUR

Penthouse Suit (PH3)

Tarih

04.08.2021

14.08.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

4.389,00 EUR

Fiyata dahil olan hizmetler

6 yıldızlı Oceania Nautica gemisinde 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama

Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler

Liman vergileri

Fiyata dahil olmayan hizmetler

Uçak bileti

Yurtdışı çıkış harcı

Gemide ve limanlarda yapılacak kişisel harcamalar

Seyahat sağlık ve iptal sigortası

Vize ücreti

Bahşişler

Sağlık hizmetleri

Gemide kapalı içecekler

Gemi tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

Önemli Notlar

Programda belirtilen saatler belirtilen Hava yolları ve Cruise şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.​

Operasyon acentesi gerekli gördüğü taktirde grup uçuş saatlerini ve havalimanını değiştirme hakkını saklı tutar. İç hat biletlerini kendi alan misafirlerin grup uçuşlarının olacağı havalimanına ulaşımları kendi sorumluluklarındadır.

Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin açık büfe restoranlarında alma hakkına sahiptirler. Rehberiniz akşam yemeklerinde a la carte restoranda sizleri ziyaret edecek olup açık büfe restoranda rehber ziyareti olmayacaktır.

Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide bulunan banka otomatlarından her yolcu kredi kartı ile depozito yüklemesi yapmalıdır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinden bu işlem için  yardım albilir.

Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb sokmak kesinlikle yasaktır.

Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için Gemi biletlerinin son sayfasında bagaj etiketleri olacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir. Limanda etiket takılma işlemi için yardımcı personel bulunmaktadır.

Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Bu sebepten gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızı öneririz.

Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.

Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuz valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

Süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.

Pasaportunuzun süresinin tur bitiş tarihi itibari ile minimum 6 ay geçerliliğinin bulunması gerekmektedir. Gemi şirketleri tüm pasaport türleri için bu kuralı uygulamaktadır. Pasaport süresinin kontrolü misafirin kendi sorumluluğundadır.

Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.

TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİNİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN GEMİYE GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.

Gemide Euro para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.  

Rehberinizin organize edeceği kara turları ödemesi EURO ve nakit olarak yapılması gereklidir. Kredi kartı ya da seyahat çeki geçerli değildir. Tur ödemeleri turun 1. Günü rehberinize nakit olarak yapılmalıdır. Daha sonra tura katılmak isteyen misafirlerimiz için yerel acentemizden müsaitlik kontrolü yapılıp onay alınacaktır.

Tur esnasında gemi çalışanlarına ve rehberinize fiziksel şiddet ve hakaret eden misafirlerimizi gemi kaptanı gemiden indirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda yolcuya herhangi bir iade yapılmamaktadır.

Kara turları esnasında ve günlük turlarda rehberinizin sizlere bildirdiği saatler hareket saatidir. Rehberlerimiz tüm misafirlerin hakkını eşit olarak gözetmek durumunda olduğundan buluşma saatine geç gelen misafirler beklenmeden hareket edilecektir. Böyle bir durumda geç kalan misafirlerin gemiye ulaşımı kendi sorumluluklarında olup herhangi bir iade yapılmayacaktır.

bottom of page