top of page

MALDİVLER TURU - KURBAN BAYRAMI

Genel Bilgiler
Tur Broşürü

1. Gün : İstanbul-Aktarma Noktası

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından aktarma noktamıza hareket. Aktarma noktamıza varışa takiben uçak değişikliği yapıp, gece yarısından sonraki uçuşumuzu bekliyoruz.

2. Gün : Aktarma Noktası-Maldivler

Maldivler'e hareket. Varışın ardından gümrük ve bagaj işlemleri sonrası havalimanında otel yetkilileri tarafından karşılanma ve sürat teknesi ile yaklaşık 25 dakikalık yolculuk sonrası otele transfer. Otele varışın ardından check-in işlemlerine takiben serbest zaman.

3.Gün : Maldivler

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen Island Hopping turuna katılabilirsiniz. Bu turu otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama otelinizde.

4.Gün : Maldivler

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "şnorkel" turuna katılabilirsiniz. Bu turu otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama otelinizde.

5.Gün : Maldivler

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dilerseniz dünyanın en güzel kumsallarında deniz ve güneşin keyfini çıkarabilir ya da otel tarafından ekstra olarak düzenlenen "Sunset Cruise" turuna katılabilirsiniz. Bu turu otel resepsiyonundan satın alabilirsiniz. Konaklama otelinizde.

6. Gün : Maldivler

Kahvaltının ardından gün boyunca Maldivler'in eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı.

7. Gün : Maldivler-Aktarma Noktası

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Belirtilen saatte havalimanına transfer. Uçağa biniş işlemlerinin ardından aktarma noktasına hareket. Aktarma noktasına varışın ardından uçak değiştirme ve gece yarısından sonraki uçuşa kadar havalimanında bekleme.

8. Gün : Aktarma Noktası-İstanbul

İstanbul'a hareket. Yaklaşık 4,5 saatlik uçuş sonrası İstanbul'a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

Tarih

18.07.2021

24.07.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

1.999,00 USD

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

2.999,00 USD

  • 2-14 Yaş Bir Çocuk 1.299,00 USD

bottom of page