top of page

PHUKET MACERA TURU

Genel Bilgiler
Tur Broşürü

1. Gün : İstanbul - Aktarma Noktası - Phuket

İstanbul belirtilen Havaalanı'ndan check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından aktarma noktasına hareket. Aktarma noktasına varış. Kısa bir bekleme süresinin ardından Phuket'e hareket. Geceleme uçakta.

2. Gün : Phuket "Bangla Caddesi Gece Turu"

Phuket'e varış. Varışa istinaden otele transfer. Check-in işlemlerinin ardından odalarımıza yerleşme. Akşam rehberimizin belirlediği saatte gece turu için hareket. Phuket'in en hareketli caddesi olan  olan ve bölgeinin en iyi gece kulüplerinin yer aldığı Bangla Caddesi'ni keşfediyoruz. Konaklama otelimizde.

3.Gün : Phuket "Hanuman Zipline ve Ada Turu"

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Zipline turumuz için otelden ayrılıyoruz. Bu turumuzda benzeri olmayan bir macerayı tecrübe edeceksiniz. Doğal dengeyi bozmadan hazırlanan bu eğlenceli parkurda adanın diğer yüzünü keşfetme şansınız olacak. Öğle yemeğimizi tur esnasında alıyoruz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

4.Gün : Phuket-Phi Phi Adası "Phi Phi Adaları Turu"

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden Phi Phi Adaları'na hareket. Ünlü The Beach filminin ardından Phi Phi Adaları Tayland'ın en önemli turizm merkezlerinden olmuştur. Phuket'de limandan bota binerek Phi Phi Adaları'ndan ilk önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach'e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi ve bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach'de vereceğimiz serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengarenk balıklarını görmek için snorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkanınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket'e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Akşam yemeği ve konaklama Phi Phi Adası'nda yer alan otelimizde.

5.Gün : Phi Phi Adası-Phuket

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra Phuket'e hareket. Geceleme otelimizde.

6. Gün : Phuket

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün Phuket'in eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkanı. Cafe Del Mar Beach Club için gidiş ve dönüş transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

7. Gün : Phuket - Aktarma Noktası - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz. Check-out işlemlerinin tamamlanmasının ardından hava alanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Aktarma Noktasına hareket. Aktarma Noktasına varış. Uçak değiştirip İstanbul'a hareket. İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

8. Gün : Aktarma Noktası-İstanbul

İstanbul'a hareket. Yaklaşık 4,5 saatlik uçuş sonrası İstanbul'a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

Tarih

24.09.2021

30.09.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

1.398,00 USD

Üç Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.398,00 USD

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.698,00 USD

Tarih

26.10.2021

01.11.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

1.398,00 USD

Üç Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.398,00 USD

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.698,00 USD

bottom of page