top of page

LVİV TURU

Genel Bilgiler
Tur Broşürü

1. Gün : İstanbul-Lviv "Ekstra Yılbaşı Gala Gecesi"

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Lviv'e hareket. Lviv'e varışımızın ardından İkinci Dünya Savaşı’nda zarar görmemiş ender yerleşimlerinden Lviv'in trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan kentlerden birini geziyoruz. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalan Lviv, Gotik ve Rönesans üslubunda yapılmış, günümüzde hemen hemen tamamı korunmuş binalarıyla şirin bir Doğu Avrupa kenti. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan kent, Ukrayna’nın bambaşka bir yüzünü oluşturuyor. Varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda farklı kültürlerin bir arada yaşadığı, “Aslanlar Kenti” adıyla anılan Lviv kentinin opera binasını, ünlü Maria Zankovetska Tiyatrosu’nun binasını, Svobada Meydanı’nı, uzaktan Lviv Kalesi’ni, St George Yunan-Katolik Katedrali’ni, Cizvitlerden kalma Aziz Petrus ve Pavlos Kilisesi’ni, Dominik Katedrali ve Manastırı’nı, Katedral Meydanı’ndaki Boim Şapeli’ni, Rynok Meydanı’nı görecek olup, kentin farklı yüzleri hakkında fikir edineceğiz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Yılbaşı Gala Yemeği’ne katılabilirler. Geceleme Lviv’deki otelimizde. Yeni yılınız kutlu olsun! Hoş geldin yeni yıl..

  • Ekstra: Yılbaşı Gala Gecesi 180,00 Euro (Kişi Başı )

2. Gün : Lviv "Serbest Gün veya Ekstra Şatolar Turu"

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra düzenlenecek öğle yemekli Şatolar Turu’na katılabilirler. Bu ekstra gezimiz sırasında Lviv bölgesinde 16. Yüzyıldan kalma tarihi şatolardan en önemli 2 tanesini görme imkânımız olacak, kendinizi adeta şövalyeler zamanında hissedecek ve şövalye kıyafetleri ile fotoğraf çektirme imkânına sahip olacaksınız. Şato gezilerinin ardından öğle yemeğimizi aldıktan sonra otelimize transfer oluyoruz. Konaklamamız Lviv’deki otelimizde.

  • Ekstra Öğle yemekli Şatolar Turu: 60 Euro (Kişi başı) 

3. Gün : Lviv "Serbest Gün veya Ekstra Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası, Kahve Fabrikası ve Arsenal(silah deposu) Turu"

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra düzenlenecek Ekstra Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası, Kahve Fabrikası ve Arsenal(silah deposu) Turuna katılabilirler. Bu turumuzda yüzlerce yıl önce insanların hastalıklarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi’nin ardından içinde Osmanlı’ya da ait silahların bulunduğu meşhur silahlıkları göreceğiz. Daha sonra dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve dört katlı satış merkezine gezip ardından Kahve Fabrikası’nda bir kahve molası vereceğiz. Konaklamamız Lviv’deki otelimizde.

  • Ekstra: Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası, Kahve Fabrikası ve Arsenal(silah deposu) Turu 45 Euro (Kişi Başı)

4. Gün : Lviv-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından İstanbul uçuşu için havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere ileteceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

Tarih

30.12.2021

01.01.2022

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

498,00 EUR

3 Kişilik Oda

( Kişi Başı )

498,00 EUR

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

598,00 EUR

  • 0-2 Yaş Bir Çocuk 198,00 EUR

  • 2-12 Yaş 498,00 EUR

bottom of page