top of page

LJUBLJANA & BLED GÖLÜ & SALZBURG TURU

Genel Bilgiler
Tur Broşürü

1. Gün :  İstanbul-Ljubljana “Ljubljana Şehir Turu"

Belirtilen havalimanı dış hatlarda buluşma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Ljubljana'ya hareket. Avrupa’nın en yeşil ikinci ülkesi olan Slovenya’nın ejderha efsanesi ile ünlü başkenti Ljubljana’nın tüm güzelliklerini rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonrasında otelimize yerleşme ve dinlenmeniz için serbest zaman.

2. Gün : Ljubljana-Bled Gölü-Salzburg “Bled Gölü ve Salzburg Şehir Turu”ru”

Sabah kahvaltısı sonrası Bled Gölü keşfi için otelden ayrılıyoruz. Eski bir buzul gölü olan Bled, Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktasıdır. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından, Salzach Nehri'nin ikiye böldügü, arnavut kaldırımları, dar sokakları, Mozart’ın evi, seçkin meydanları ve göz alıcı mimarisi ile Salzburg şehrini geziyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuğun ardından tüm bu güzellikleri rehberimiz eşliğinde tanımaya başlıyoruz. Şehir keşif turumuz sonunda otelimize hareket ve dinlenmeniz için serbest zaman.

3. Gün : Salzburg “Serbest Gün veya Hallstatt ve Göller Bölgesi Ekstra Turu”

Kahvaltının ardından Salzburg’u keşfetmek isteyenler için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirler rehberin düzenleyeceği ekstra göller bölgesi turuna katılabilirler. Bu turda Fuschl üzerinden St.Gilgen'e varıyoruz. Burada Mozart ailesinin geldiği St.Wolfgang üzerinde tekne turu (45 dk.) yapıp, sonrasında St. Wolfgang kasabasını keşfediyoruz. Alınacak öğle yemeği sonrasında dünyanın en eski tuz madenlerinin bulunduğu Hallstatt'ı geziyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Hallstatt, Hallstatt Gölü kıyısında ki muhteşem atmosferiyle sizleri adeta büyüleyecek. Fotoğraflarımızı çektikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.

4. Gün : Salzburg-İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberin belirleyeceği saatte İstanbul uçuşu için havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

Tarih

27.08.2021
30.08.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

628,00 EUR

3 Kişilik Oda

( Kişi Başı )

628,00 EUR

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

778,00 EUR

  • 0-2 Yaş Bir Çocuk 198,00 EUR ve 2-12 Yaş Bir Çocuk 608,00 EUR

Tarih

17.09.2021
20.09.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

628,00 EUR

3 Kişilik Oda

( Kişi Başı )

628,00 EUR

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

778,00 EUR

  • 0-2 Yaş Bir Çocuk 198,00 EUR ve 2-12 Yaş Bir Çocuk 608,00 EUR

bottom of page