top of page

KUALA LUMPUR - SİNGAPUR - BALİ TURU

Genel Bilgiler
Tur Broşürü

1. Gün : İstanbul

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından gece yarısından sonraki uçuşumuza kadar bekliyoruz.

***17 Temmuz ve 28 Ağustos hareketli turlarımızın uçak saatleri diğer programlardan daha erkendir. Buluşma sonrasında akşam saatlerinde Kuala Lumpur'a hareket edilecektir. Yeni güne uçakta girilecektir.

2. Gün : İstanbul-Kuala Lumpur

Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saat 35 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Otel giriş işlemleri sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Yemekli ve Malay dans Show'lu Kuala Lumpur Gece turuna katılabilirler. Bu turumuzda Kuala Lumpur Gece Marketi ve Çin mahallesi gezilecek yerler arasındadır.

 • Ekstra Kuala Lumpur Akşam yemekli Gece Turu: 60 USD (Kişi Başı)

 • ***17 Temmuz ve 28 Ağustos hareketli turlarımızda bugün, Kuala Lumpur'a varış sonrasında panoramik şehir turu yapılacak, ardından otele transfer olacaktır. Ekstra tur programı aynıdır.

3. Gün : Kuala Lumpur

Kahvaltının ardından otelimizden hareket ile Kuala Lumpur Şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuzda panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Batu Caves & Ateş böceği turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

 • Ekstra Batu Mağaraları & Ateş böceği Turu: 75 USD (Kişi Başı)

 • ***17 Temmuz ve 28 Ağustos hareketli turlarımızda şehir turu 2. gün yapılacağından bugün sadece ekstra turumuzun düzenlenmesi planlanmaktadır.

4. Gün : Kuala Lumpur-Singapur

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerini tamamlıyor ve özel aracımızla Singapur uçuşu için havalimanına hareket ediyoruz. Singapur'a varışımızın ardından Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur'un simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından otelimize giriş sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 • Ekstra Singapur Gardens by the Bay Parkı ve Akşam Turu: 75 USD (Kişi Başı)

5.Gün : Singapur

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan yarım günlük Lumina Yağmur Ormanı ve Nehir Safarisi turuna katılabilirler. Gece olunca Yağmur Ormanı’nda neler olduğuna şahit olacağımız ışık ve görsel şölenle keyifli vakit geçirecek, ardından orman sakinlerini görme fırsatı yakalayacağımız nehir safarisine çıkacağız. Ardından dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra düzenlenecek olan Sentosa adası turuna katılabilirler. Sentora, Singapurluların hafta sonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adasıdır. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz. Sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa park gezimiz sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 • Ekstra Lumina Yağmur Ormanı ve Nehir Safarisi: 85 USD (Kişi Başı)

 • Ekstra Sentosa Adası Turu: 85 USD (Kişi Başı)

6. Gün : Singapur-Bali

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 2 saat 50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzun ardından otelimize giriş ve odalarımıza yerleşme. Geceleme otelimizde.

7. Gün : Bali

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek tam günlük Bali Adası gezisine katılabilirler. Bu turumuzda adanın en güzel tapınaklarını gezecek, en güzel manzaralarında fotoğraflar çekeceğiz. Pirinç tarlalarında dolaşacak, muhteşem dağ ve göl manzarasına karşı öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Tropikal meyveleri tadabilecek, bölgeye has Luwak kahvesi içebilecek, adaya ait hediyelikler alabilecek ve gün batımında Tanah Lot tapınağını görebileceğiz. Gezeceğimiz yerler arasında Tegalalang pirinç terasları (dileyenler burada sonsuzluk salıncağına binebilir) Tirta Empul (Kutsal su) tapınağı, Goah Goah Gajah ( Fil Mağrası)tapınağı, Batur dağı, Tanah lot tapınağı,(gun batımında) var. Sonrasında geceleme için otelimize geri dönüyoruz.

 • Ekstra Öğle Yemekli Bali Adası Turu: 100 USD (Kişi Başı)

8. Gün : Bali

Kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ubud Turuna katılabilirler. Ubud turu sırasında adanın en güzel bölgesini gezeceğiz. Julia Roberts’ın oynadığı “Eat, pray and love” filminin adada çekilen birçok sahnesi Ubud’da geçmiştir. Ubud’a 1 saatlik bir yolculuk sonrası varacağız ve hemen Saraswati tapınağını gezeceğiz. Tapınağın içinde bulunan Starbucks’ta oturup lotus çiçeklerini seyredeceğiz. Akabinde adanın en güzel çarşısında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Yerel sanatçıların oturduğu yer olan Ubud’da çok güzel hediyelik eşyalara rastlamak mümkün. Daha sonra maymun tapınağının da içinde bulunduğu parka gireceğiz ve çevremizdeki maymunları seyrederek kısa bir yürüyüş yapacağız. Tur sonrasında otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

 • Ekstra Ubud Turu: 50 USD (Kişi Başı)

9. Gün : Bali-İstanbul

Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerini tamamlıyoruz. İstanbul uçuşumuza kadar serbest zaman. Rehberimizin belirttiği saatte buluşuyor ve İstanbul uçuşu için havalimanına transfer oluyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından İstanbul'a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

10. Gün :  İstanbul

Sabah erken saatlerde İstanbul'a varış ile turumuz sona eriyor. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

Tarih

17.07.2021

25.07.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

1.939,00 USD

3 Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.939,00 USD

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

2.629,00 USD

 • 0-2 Yaş Bir Çocuk 430,00 USD

 • 2-11 Yaş Bir Çocuk 1.889,00 USD

Tarih

28.08.2021

05.09.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

1.879,00 USD

3 Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.879,00 USD

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

2.569,00 USD

 • 0-2 Yaş Bir Çocuk 430,00 USD

 • 2-11 Yaş Bir Çocuk 1.829,00 USD

Tarih

12.11.2021

20.11.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

1.869,00 USD

3 Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.869,00 USD

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

2.559,00 USD

 • 0-2 Yaş Bir Çocuk 430,00 USD

 • 2-11 Yaş Bir Çocuk 1.819,00 USD

Tarih

03.12.2021

11.12.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

1.869,00 USD

3 Kişilik Oda

( Kişi Başı )

1.869,00 USD

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

2.559,00 USD

 • 0-2 Yaş Bir Çocuk 430,00 USD

 • 2-11 Yaş Bir Çocuk 1.819,00 USD

bottom of page