top of page

SELANİK VE HALKİDİKİ TURU

Genel Bilgiler
Tur Broşürü

1. Gün : İstanbul-Selanik-Halkidiki "Selanik Şehir Tanıtım Turu"

Gezimize Kadıköy ve İncirli vuluşma noktalarında başlıyor, İpsala sınır kapısı üzerinden Yunanistan'a giriş yapıyoruz. Sınırda ki pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Selanik'e doğru yol alıyoruz. Geceyi yolda geçiriyoruz. Yaklaşık 10 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından (gümrükteki beklemeye göre bu süre değişebilir) Yunanistan'ın en büyük ikinci şehri olan Selanik'i rehberimiz eşliğinde panaromik olarak görüyoruz. ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün evini ziyaret ettikten sonra Halkidiki'ye doğru yol alıyoruz. Halkidiki, Ege Denizi'nin kuzeyinde, üç parmaklı ele benzer bir görünüme sahip yarımadadan oluşur. Yunanistan'ın popüler turizm bölgesi Halkidiki, masmavi denizi ve eşsiz güzellikte ki kumsalları ile Ege'nin incisi olarak nitelendirilir. Varışa istinaden otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

2. Gün : Halkidiki "Serbest zaman veya Ekstra Büyük Halkidiki Turu"

Tam gün eşsiz güzellikte ki denizden yararlanma imkanı. Dileyen misafirler rehberin düzenleyeceği "Büyük Halkidiki" ekstra turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

Büyük Halkidiki Turu - Kişi başı 60 Euro

Türkiye’de az bilinen ama Yunanlıların en sevdiği köşelerden biri olan Halkidiki yarımadasını keşfe çıkıyoruz. Eşsiz koyları, Nea Moudanya ve Kassandra gibi kasabaları gezip Nea Fokea’da deniz kıyısında harika bir yemek yedikten sonra beş çayımızı Afitos’ta yudumluyoruz.

3. Gün : Halkidiki

Tam gün eşsiz güzellikte ki denizden yararlanma imkanı. Akşam yemeği ve geceleme otelde.

4.Gün : Halkidiki-İstanbul Kavala Şehir Tanıtım Turu

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde Kavala şehir tanıtım turumuzu yapıyoruz. Turun ardından yola devam ediyoruz ve İpsala sınır kapısı üzerinden Türkiye'ye giriş yapacağız. İstanbul'a varışımızı takiben turumuzun sonu. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !

Tarih

20.07.2021

23.07.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

548,00 EUR

  3 Kişilik Oda

   ( Kişi Başı )

   498,00 EUR

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

748,00 EUR

Tarih

27.08.2021

30.08.2021

Çift Kişilik Oda

( Kişi Başı )

 

498,00 EUR

3 Kişilik Oda

( Kişi Başı )

428,00 TRY

Tek Kişilik Oda

( Kişi Başı )

668,00 EUR

Tüm Tarihlerde 0-2 Yaş Aralığındaki Bir Çocuk 50,00 EUR

Tüm Tarihlerde 2-12 Yaş Aralığındaki Bir Çocuk 248,00 EUR

bottom of page